| anonim_4396 a întrebat:

deci am si eu o intrebare. Am parul destul de ondulat in special la varfuri. Daca ma fac cu ceva spuma pentru bucle va functiona sa il am cret si daca da ce spuma imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| FashionQueen a răspuns:

Londa. E ceva mai scumpa dar e foarte ok si tubul este mare, e cea mai buna dupa parerea mea. thinking

4 răspunsuri:
| BIS99 a răspuns:

Schwarzkhoff.

| Unffox a răspuns:

Du-te la coafor.
-.-"

| MadisonJackson a răspuns:

Tu mai exact ce vrei? Sa iti ramana varfurile ondulate tot timpul? Daca chiar vrei sa iti ramana varfurile ondulate mereu si sa Nu ti sa se dezonduleze sau descreteasca niciodata dati cu fixativ pe la varfurile parului! Una din sfaturile mele big grin

| mady9816 a răspuns:

Nivea