| bombonica22 a întrebat:

TPU este bine ca la 13 ani sa port sutien? mi-a luat mama si nu e stramt e lejer si imi sta bine sanii mei nu sunt asa mari...

big grinbig grin ce ziceti mi se lasa in timp cauzeaza?

fundita :*:*

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sanii nu se lasa de purtarea sutienului, ci de la sedentarism si de la lipsa exercitiului fizic care sa tonifice muschii pectorali care sustin glandele mamare.

3 răspunsuri:
| Adrian1997 a răspuns:

Pentru bube leocoplasttongue

| AyU a răspuns:

Hey :*
si eu port sutien de la 13 ani nu am patit nimic. Daca te simti preggatita e ok. Alte fete poarta de pe la 11 sau 12 ani. Da, se vor lasa dar sa recunoastem ca daca porti sutien arata mai frumos la bluzele mulate sau decoltate. Daca nu vrei sa il porti tot timpul il poti purta cum am spus la bluzele mulate sau decoltate.winking Sper ca am fost de ajutor. fundita? big grin

| Perfeculsimplu a răspuns:

Buna Myfaircry, pai e o prostie chestia ca se lasa pentru ca porti sutien, se lasa din cauza varstei.asta pe la 30 de ani, nu se intampla nimic daca porti happy chiar e necesar daca sanii tai sunt mari, te ajuta sa te simti lejer. Salut!