| LeeJiEun a întrebat:

Hei. daca port sutien, sanii se lasa? Adica...nu ii am nici foarte mari, dar nici mici. mijlociilaughing naaa si ..asta vreau sa stiu daca port sutien, se intampla ceva adica ...se lasa sau? Mama mea imi spune ca se lasa pentru ca mushchii nu vor mai avea putere, si nu stiu ce.Si de aia va intreb pe voi. A adevarat? sau e bine sa porti sutien?
Funda:3

9 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Se lasa sau nu se lasa, nu conteaza. Vreau sa vad mai multe fete fara sutien si cu bluze cat mai transparente.
P.s. Are dreptate mama ta, se lasa. Numai purta sutien decat daca e nevoie. whistling

| BrokenArrow a răspuns (pentru eucumine010):

Shut up you pervert. laughing

| LeeJiEun explică (pentru eucumine010):

Ai spus bine... vrei.laughing

| eucumine010 a răspuns (pentru LeeJiEun):

Vreau, dar se pare ca trebuie sa mai astept inca 4 ani laughing

| LeeJiEun explică (pentru eucumine010):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de varsta, exact cu a zis ellasexygagica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te poţi informa de aici,
http://www.seximus.ro/intrebari_sex/forma-sanilor-sutien.php
Te pup!

| LeeJiEun explică:

Fac 14 in vara.

| assi a răspuns:

Daca porti sutien muschiul de la san nu mai lucreaza asa bine incercand sa il sustina pentru ca sutienul face deja acest lucru...deci in timp muschiul in loc sa se intareasca se lasa pagunasi si atunci sani se lasahappy deci nu nu este bine mai bine porti o bustiea daca chiar ai nevoiehappy