| bulineneserioasedecicolata a întrebat:

Eu am parul pe o parte mai lung si pe o parte mai scurt si in fiecare zi m-il intind pentru ca nu mi nici cret nici ldrept.mi intrelaughing si nu imi place cum imi sta ca imi sta asa umflat laughing... Cum as putea sa sa m-il fac cret dar ceva natural nu cu placa sau ondulatorul sau este ceva cu care sa te speli pe cap,, care sa iti faca parul cret? big grin
Dau funda!

2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poti incerca sa iti dai cu niste spuma sau cu niste ceara pe varfuri pentru a se aseza mai bine.

| FLORICIENTA a răspuns:

Ti-l poti impleti in mai multe codite