| Just0a0dream a întrebat:

Eu am pielea foarte alba si sensibila...am facut alergie la soare, si va rog sa imi recomandati o crema/un spray pentru protectie solara eficienta la un pret accesibil(puteti mentiona si pretul aproximativ)

2 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Buna! Am o colega exact cu aceeasi sensibilitate si s-a dat cu o crema pentru protectie solara si i-au aparut bubite si pete rosii. Abia apoi a fost la dermatolog iar acesta i-a recomandat o crema accesibila pentru tenul ei. Deci cel mai bine te-ai duce la un dermatolog sa vezi ce crema iti recomanda el.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Cred ca cel mai bun pentru tine ar fi spray-ul Avene Solare SPF 50+, dar pretul e undeva intre 70-80 de lei