| Anna0111 a întrebat:

Ce crema de protectie solara imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| ColoredStar a răspuns:

Hei^^
Trebui să alegi o cremă de protecție care să aibă :
- factor de rotectie solara de minimum 30, este ceea mai puternică variantă (poți și 15, 20)
- să nu conțină chimicale, să fie bio.
- să fie rezistentă la apă.
http://www.potecaverde.ro/protectie-solara-c/
Te pup!

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Buna, daca iti plac produsele Oriflame, ai acum sansa sa le cumperi cu 23% -40% reducere. Daca vrei sa castigi si banuti, oferta este chiar mai generoasa. Inregistreaza-te acum, sau contacteaza-ma pentru detalii!
E-mail ln_anamaria@yahoo.com Tel: 0761140009.
Te poti inscrie direct aici:
http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=465570

ma poti contacta si daca vrei doar sa comanzi produse, trimit oriunde in tara.

| BiuL a răspuns:

Nivea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niveia spf 50 (depinde si de pielea ta ) si cele de la Avon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

iti recomand produsele oriflame, pentru ca sunt si produse pentru copii care au factor de protectie mare si rezistenta la apa.

O zi buna.