| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Fetelor, cu ce vopsea va vopsiti? acum 5 luni m-am facut roscata cu o vopsea ( de buna calitate ca si marca ) dar nu avea amoniac ( era mai mult un nuantator ) in fine. Dar ideea e ca m-a tinut mai mult decat cea cu care sunt facuta acum, adica negru ( tot o marca, cunoscuta si buna ) dar deja mi se vad suvitele parului meu..Nu stiu ce sa fac, am stat destul cu vopseaua in par dar la coafor nu vreau sa ma duc pentru ca nu imi place plus ca sunt sigura ca acolo pleci cu macar 20 de fire de par stricate in plus imi e mai comod. De la ce poate fi? Daca stiti o vopsea mai scumpa, mai buna, va rog sa imi spuneti si mie..nu conteaza pretul, dar sa o gasesc in supermarket! Va multumesc, dau funda, o seara buna!

Răspuns Câştigător
| wonderwoman123 a răspuns:

Eu m-am vopsit un negru albastrui cu reflexii mov cu o vopsea de la syos. Rezista bine, insa daca ai parul gras si trebuie sa te speli des, o sa iasa Putin din culoare

2 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Lasa vopselele costisitoare care auneaza! Foloseste coaja de mesteacan, pentru ca aminteai de culoarea roscata. Este si sanatos si da o culoare superba