| bybuu13 a întrebat:

Hei fetelor, mai sunt la moda acele cizme, ele sunt confectionate din ceva asemanator cu macrameul (gen mileu) si exista si inalte si scurte, toate culorile. Sunt subtirele si au gaurele mici... mai sunt la moda acum?

Răspuns Câştigător
| andreyyya a răspuns:

Mie imi plac foarte mult si port genul asta de cizme si din cate stiu sunt inca la moda. Oricum la moda este ceea ce tie iti place si ce te face sa te simti bine! happy

4 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

Oricum, poate vara. Tendinta iarna asta e pentrucele f lungi, uite http://cizmedeiarna.com/cizmepestegenunchi/

| AngelCrystals a răspuns:

Se numesc cizme de vara, dar se poarta vara doerece in restul anumlui e frig si iti ingeata picioarele, sa nu mai spunem ca se poarta fara sosete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.dar sunt de vara. daca ai si din piele, piele intoarsa sunt si mai bune.

| luiza46 a răspuns:

Nu prea mai sunt la moda ...acum sunt la moda papucii maro mai ales, cu franjurihttp://www.google.ro/......tp?/search