| Luizaaaaaaaaaa a întrebat:

Imi place foarte mult cum este tunsa Sore Mihalache.Si as vrea sa ma tund si eu ca ea.Eu am parul saten mi-ar sta bine?
Uitati poza : http://sphotos-b.xx.fbcdn.net/......3465_n.jpg

1 răspuns:
| pantofipantofi a răspuns:

Depinde de forma si fizionomia fetei nu conteaza culoarea parului ca sa iti dai seama daca iti sta bine
nu stiu cat de lung ai parul dar oricum te intreb de ce vrei sa te tunzi? nu stii ca se poarta parul lung? fete cu parul scurt vezi la tot pasul