| BombonicaXD a întrebat:

Imi poate spune cineva de unde pot achizitiona solutia antiacneica Zynerit? NU DE PE NET! Si cam cat costa? Multumesc frumoosss. happy

Răspuns Câştigător
| ioanamaria1234 a răspuns:

Il poti achizitiona de la orice farmacie, costa in jur de 35 lei si nu ei nevoie de prescriptie de la medic.L-am avut si eu si este destul de eficient

6 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

De la orice farmacie, costa in jur de 15 Ron sau 20 ron!

| CrisDdf a răspuns:

De la orice farmacie, dar mai intai du-te la medicul de familie si cere-i reteta cu Zynerit, asa poti sa il iei compensat, adica gratis:*

| babyalexa a răspuns:

De la orice farmacie, insa zineryt nu se recomanda fara un consult prealabil la medicul dermatolog.Sunt multe cazuri in care a facut mai mult rau decat bine.

| anonymous09 a răspuns:

De la orice farmacie, in jur de 30 lei. se da de 2-3 ori pe zi pe fata, pentru ca usuca foarte tare.O sa-ti spuna farmacista cum se aplica pe ten, oricum e foarte simplu.

| alynutza6820 a răspuns:

Farmacie. Nu ştiu sincer cât costă, dar am auzit că în jur de 40 de lei. big grin

| AllCapone a răspuns:

De la o farmacie, si o sa te intrebe ce varsta are persoana cu acnee si alte informati deoarece sunt solutii, pastile, geluri etc pentru varste diferite!