| alicegril a întrebat:

Imi puteti spune inaltimea si greutatea actritei Audrey Hepburn? Dau funda happy

5 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Hey!
Audrey avea o constitutie subtirica si inaltimea de 170 cm, sper ca te-am ajutat.
Pa, pa! :*

| DayByDay a răspuns:

Audrey Hepburn ramane o figura iconica a Americii si o frumusete clasica a istoriei. Spre deosebire de Marylin Monroe, care emana sex-appeal si seductie, Audrey a expus intotdeauna imaginea femeii elegante si sofisticate.

Dincolo de rochia neagra care a consacrat-o si de ochelarii de soare se ascundea un trup mignon. Ea avea doar 1.67 m inaltime si masurile 86-50-86.

Rafinamentul lui Audrey Hepburn a compensat orice neajuns al inaltimii sau siluetei ei.

http://www.ele.ro/......ebre-11989

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audrey Hepburn

84 ani (nascuta in 1929, pe 04 mai)
film

Audrey Hepburn a fost o actrita de origine britanica, nascuta in Belgia. A murit in 20 ianuarie 1993, in...
Audrey Hepburn a fost o actrita de origine britanica, nascuta in Belgia. A murit in 20 ianuarie 1993, in Elvetia.

Nume complet: Audrey Hepburn

Inaltime: 172 cm | Greutate: 50 kg
Zodie: Taur

Tara: Belgia
Oras: Ixelles

| PVAAVU a răspuns:

Ce intrebare sad

| mimilolaarae a răspuns:

Are 172 cm si 50 de kg.