| Myky_Mihaela_1998 a întrebat:

imi puteti spune si mie (cei din Ploiesti ) unde pot gasi si eu bluze ( Cu reni, zapada etc )? de Sezon? Cine ma ajuta primeste funda, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

In Centru gasesti. La mall-ul de langa McDonals sau la Omnia la magazinele de acolo. Si la Chinezi mai gasesti. (Au magazine la Malu Rosu in piata, La Omnia la parter, In sud in Big la etajul 1 si mai este unul tot prin centru pe partea cu McDonals. ) Mai gasesti Si la Zara etc, firme de genul. Eu am luat de la H&M o bluza cu fulgi de zapada acum douo saptamani.

2 răspunsuri:
| Myky_Mihaela_1998 explică (pentru Alexxxxxandraxxx):

Si cat ai dat pe ea? Eu voiam să iau una pentru mine si una pentru prietenul meu, din asta întreba ca am cautat in malu rosu unde stau si nu am gasit