| oJACKo a întrebat:

imi puteti spune daca pot gasi joburi pentru adolescenti de 14-15 ani sunt din Ploiesti happy

2 răspunsuri:
| gfy a răspuns:

Pe http://rowriters.com poti gasi ceva joburi. Poti sa-ti oferi si serviciile, doar ca vei avea nevoie de un portofoliu :).

| Mohawk11 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic concret. Nu sunt din Ploiesti. Dar poti opta pentru un part-time la o terasa, vara. Nu au voie sa angajeze oficial pana in 18 ani, dar de la 16 ani poti lucra linistit. (Spalat de vase la o terasa/restaurant, mai faci ceva pe acolo, si te plateste) A doua optiune nu ti'o recomand, dar este santierul. Mai asteapta ca sa te angajezi.