| Lavy96 a întrebat:

Buna TPU.Imi spuneti cum sa imi prind parul maine, in prima zi de scoala? Il am cam lung, mai jos de umerihappy Ca imbracaminte am blugi si tricoutongue Astept raspunsuri/pareritongue
Si vreau niste coafuri simple, sa pot face eu acasa, sa nu dureze multhappy

4 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Buna! la tinuta ta mai sport eu zic ca s-ar potrivi sa-ti prinzi parul intr-o coada la spate si poti sa-ti pui si o bentita. dar daca ti drept poti sa til lasi si despletit si si atunci ar arata bine si o bentita.
sper ca te-am ajutat, bafta happy.

| Luissa123 a răspuns:

La tinuta ta se potriveste si la-l lasi despletit(daca e drept) dar si asa sau pune-ti o bentita draguta sau 2 codite prinse jos dar cu clama pentru par cat mai jos... sper ca te-am ajutat si bafta la scoala!

| Fanatic a răspuns:

Te tunzi cheala si nu mai ai probleme laughing

| Lavy96 explică:

Imbracaminte si incaltaminte...*