| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Maine am programare le frizer si inca nu stiu cum sa ma tund. V-as fi recunoscatoare daca mi-ati arata niste poze. Nu vreau sa fie prea complicate (crazy), mai degraba as vrea sa fie simple dar dragute. Tin sa va spun ca am parul cu trei degete mai lung de la umeri si blond. Cele mai dragute coafuri primesc funda. Astept raspunsurile.

3 răspunsuri:
| blackspell a răspuns:

Nu renunta la lungime, revigoreaza-l cu un taiat de varfuri, sau poate un breton si mai repede iti schimbi modul de al coafa...mai bucle, mai impletit, poti sa incerci o groaza de chestii pe el daca nu e scurt... sau iti poti face niste suvite!

| MidnightSun a răspuns:

Pai lasa-ti parul tot asa de lung, fileaza'l sau fa'ti trepte, fatzi breton p'o parte si totu'i bestial...asa ma tund si eu maine sau azi...nu stiu, cand are mama(stilist) timp liber la salonlaughing eu acum am extensii si am parul pana la fund, dar parul' meu e pana la jumatatea spateluilaughing