| alina0 a întrebat:

In 10 iunie va avea clasa a-8-a banchetul eu sunt in clasa a -7a si mi se va inmana cheia...si sincer nu stiu ce rochita sa-mi i-au, cum sa-mi prind parul(am parul lung, ondulat la varfuri) ...imi puteti da ceva idei? Va rog mult!
Dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| deniedaccess a răspuns:

Http://www.asos.com/......oduct.aspx e simplu si dragut si nici nu este scump...e o idee dar daca vrei se poate comanda cu transport gratuit si ai si niste sugestii de a completa tinuta. oricum pe asos.com gasesti o gramada...bafta!:) funda?;;)

1 răspuns:
| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a răspuns:

Eu sunt clasa a 8 a si am banchetul pe 17 iunie pai daca o sa fie ziua ar trebui cred sa iti iei o rochita cu bretelute mai sus un pic de genunchi sa fie pantofi sau opincute sa fie aceeasi culoare cu gentuta geanta poate sa fie cu curele. Iar daca e seara poti opta pentru o rochie mai sus un pic de genunchi daca tu ai sani poti sa iti alegi o rochie fara bretele dar sa ai un bolerou si pantofi sa fie aceeasi culoare ca geabta fiind seara geanta poate sa fie plic.Parul un coc de facut de un hairstylysh poate cu suvite. E doar ideea mea eu asta o sa port la banchet.Vei arata magnific orice vei purta. Sa te distrezi.