| Huurem1234 a întrebat:

In vacanta mi-am tuns parul scurt. Mi-a placut foarte mult. Dar cand am mers la scoala copiii s-au ras de mine.
1. Ce ar trebui sa fac? (in afara sa imi pun extensii deoarece e prea mic in spate)
2. Ati folosit vreodata ulei de ricin ca sa va creasca parul? A functionat? In cat timp si cat vi-a crescut parul?
Multumesc anticipat! Fundahappy

Răspuns Câştigător
| LetMeHelp a răspuns:

1.Pai pur si simplu da`i dracu.Ce conteaza ce zic ei?tongueDaca tie iti place cum te`ai tuns poate doar isi bat joc de tine.
2.Nu am folosit, dar am auzit ca are rezultate bune si are efectul pe parcurs creste putin cate putin... Daca vrei sa incerci metoda asta iti sugerez sa ai rabdare.

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Dar de ce te intereseaza asa de mult parerea lor? In cativa ani nu o sa mai fi-ti colegi si probabil nu vei mai auzi nimic de ei. Daca tie iti place nu ii baga in seama, uita-te la ce freze au baietii, isi fac creste uriase, parca le-a crescut iarba in cap. Nu o sa ajungi sa traiesti cu ei in casa ca sa fie asa de importanta parerea lor.

| Nolkyz a răspuns:

Ce sa faci? Daca tie iti place, pur si simplu nu ii baga in seama.

| xXxFaTiMa a răspuns:

Lasa-i in pace, daca te fac baiat etc..doar nu ii baga in seama nu are rost, se te preocupe chestiile asta... Daca tie iti place ce mai conteaza? confused

| Florentinalory a răspuns:

Nu te lasa jignita de ei, sunt doar rautaciosi. Daca tie iti place cum arati este suficient!