| Deeaa a întrebat:

Intrebare pentru cei din Constanta, unde pot gasi fuste de genu acesta http://www.facebook.com/....../photo.php Multumesc anticipat :*

8 răspunsuri:
| Deeaa explică:

Apropo mai astept raspunsuriwinking

Răspuns utilizator avertizat
| мαяijüαηα a răspuns:

Nu stiu dar se pot gasi online..eu am una asa dar pe alb..este comandata online dar n umai stiu situl...

| Deeaa explică (pentru мαяijüαηα):

Daca gasesti site-ul mi-l dai si mie te rog? puppy dog eyes

| мαяijüαηα a răspuns (pentru Deeaa):

Dap..desigurbig grin...

| мαяijüαηα a răspuns (pentru Deeaa):

Dap..desigurbig grin... dar. poti ..sa..le cauti prin mall-uri..pt..ca..pe acolo se mai gasescbig grin

| мαяijüαηα a răspuns:

Http://www.deepinvogue.ro/......rca-mexton eu pe situ asta am gasit una pe negru:d

| Andreea9595 a răspuns:

Sunt foarte frumoase fustitele astea. Le poti gasi la mall, pe diferite site-uri sau vara, langa plaja, se mai gasesc tarabe cu astfel de fustite, dar albastre si din diferite materiale.