| Sylvye a întrebat:

Intrebare pentru fete: voi ati folosit vreun produs pentru a grabi cresterea parului? Imi puteti recomanda unul, poate chiar din ingrediente naturale?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Samponul Favisan sau uleiul de ricin

| Belllla a răspuns:

Ulei de ricin, foarte bun.

| AnneSiAtat a răspuns:

Salut @Sylvye!
Albuşul de ou se spune că este bun, iar pe lângă el...
https://www.google.ro/#q=cresterea+parului
Ţine cont că în afară de leacurile băbeşti, trebuie să te alimentezi corect şi să bei şi multă apă.
Baftă!

| Brunette67 a răspuns:

Nu exista un produs minune care sa grabeasca cresterea parului, dar exista un "ritual " in care il poti insanatosi foarte mult iar asa va creste mult mai repede.
Tundeti varfurile periodic.
Fara placa/feon/ondulator
Fa-ti masti cu : ulei de masline, galbenus de ou, ulei de ricin / galbenus de ou, miere si ulei de masline.
Curata-l bine : 2 samponari ( 3 in caz că iti faci masca )
Hidrateaza-l : balsam+ masca ( cea de la Kallos este foarte buna ) si dacă vrei un ulei care nu te mai clatesti, Glossy de la Kallos este un tratament foarte bun.
Maseaza-ti scalpul cu miscari circulare.
Nu uita de alimentatia sanatoasa
Bafta. Pupici :*

| Brunetika_Criss_1985 a răspuns:

Nioxin este cel mai bun tratament pentru par.Nioxin este pentru toate tipurile de par.