| IonutRazvan a întrebat:

La camasa albastu turcoaz + pantaloni blugi (eleganti ) negri si pantofi. ce papion credeti ca s-ar asorta!?

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cu siguranţă, negru.
Accesoriile trebuie să fie asortate cu încălţămintea întotdeauna.
Baftă!

| Wøodenpints a răspuns:

Niciunul. Asta în cazul în care nu vrei să arăti ca un văr retardat de-a lu' Mickey Mouse.

| Axys a răspuns:

Sa merge papion Alb ori negru amnoua culor merg happy

| Axys a răspuns:

Hmm dar eu zic ca alb ar fi ideal big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru cel mai bine.

| Mădălllinna a răspuns:

Un papion negru happy ori Rosu, ori movwinking poti fi indraznet, doar sa fie intensitatea culorilor de la intreaga garderoba asemanatoarewinking