| roxanniku a întrebat:

Pt majorat credeti ca s`ar potrivi pantaloni negri, camasa mov in patratele si pantofi negri? sau mai repede blugi de`un albastru`nchisthinking

Răspuns Câştigător
| ● Ďعw a răspuns:

Eu cred ca mai bine blugi de un albastru inchis si o camasa mov in carourihappysi camasa ori sa fie mai lunga un pic.sau scurta da cu un sacou da cred ca ai parea rigida deci un pic mai lunga.parerea meahappy

8 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

In nici un caz blugi! e totusi un majorat! blugii sunt pentru viata de zi cu zi!

| Fury a răspuns:

Cu siguranta blugii skinny

| WestSid3 a răspuns:

Pantalonii negriiwinking

| Tourniquet a răspuns:

Daca esti fata e bine sa iti iei niste colanti cu o fusta in carouri mov ( depinde de ce culoare ai camasa. poti lua rosu cu negru ) si daca nu ai camasa de culoarea fustei poti lua o camasa lunga alba si pantofi negrii.

Merge perfect pentru un majorat. Nu e o tinuta nici de haihui, huligan, dar nici de parasuta. straight face

Succes, bye kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantaloni negriibig grin

| 12345123451234512345 a răspuns:

Mai bine blugi albastri inchis si pantofi negri.

| razvix a răspuns:

Blugii camasa si pantofii

| roxanniku explică:

Skinnyhappy mai exact