| MissBlueeee a întrebat:

La vara vreau sa imi pun extensii si nu stiu care sunt mai bune. As vrea sa le port cam 4-5 luni dar in acest timp sa imi creasca parul ( nu vreau cu clip-on). Puteti sa imi spuneti mai multe despre ele adica cum trebuie intretinute sau ce riscuri sunt, pareri de la fete care au avut sau au. Multumesc! Dau funda happy

1 răspuns:
| FashionQueen a răspuns:

Deci sunt mai multe tipuri de extensii in afara de clip on.
- cu keratina
-microring
-cusute.

Bun, keratina...Nu iti recomand! Ok, le lipesti se vede super dar cand le dai jos iti cade foarte mult par! In + trebuie sa stai sa le speli cu mare grija deoarece s-ar putea sa ti le incurci si asta a fost cu extensiile...trebuie date jos.

Cele cusute, rezista maxim 2 luni. Nu iti afecteaza parul dar cad putin cate putin.

Fa alegerea corecta! Tot clipsurile sunt cele mai ok. :*

Barfta! Apropo ai grija nu iti lua de pe net deocarece 90% iti dau teapa...dai cateva milioane aiurea. Cumpara-ti de la salon deocarece saloanele lucreaza cu produse profesionale.batting eyelashes