| AngieSutru a întrebat:

M am vopsit in seara asta,și mâine dimineața as vrea sa ma fac cu placa de îndreptat, la vârfuri puțin. Se întâmpla ceva?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Depinde. Daca ai folosit o vopsea care contine decolorant parul s-a ars putin si s-ar putea sa fie mai aspru si mai despicat dupa ce folosesti placa. Dar de acum incolo cumpara-ti o protectie termica (de ex gerovital) ca sa protejezi parul.
Vopseaua fara decolorant nu afecteaza asa mut parul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate decolora, vopseau fiind proaspat pusa, asteapta pana poimaine

| Alexand3ru1 a răspuns:

Nu.
E in regula.

| Gabipn2017 a răspuns:

Odată ce este uscat, nu ar trebui sa ai vreo problema