| Soophie94 a întrebat:

TPU! Eu sunt bruneta si nu m-am mai vopsit de 6 luni. S-a mai decolorat putin, dar la varfuri tot bruneta sunt. As vrea sa ma vopsesc, dar nu stiu cum. Si nici nu stiu daca imi va iesi. Sfaturi?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai bine mergi la salon.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Poti incerca un rosu -violet

| EuAli a răspuns:

Cu vopsea de par?

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Buna, Andreeaa94!
http://www.divahair.ro/......ea_parului
Applica sfaturile pentru par brunet. Vezi? Natural si intens, nu mai e nevoie sa iti distrugi parul cu fel si fel de vopsele scumpe si ineficiente.
O seara buna si un par fabulos!

| Melymonade a răspuns:

Pe părul negru nu prea ai de ales. Fă-te tot negru. Doar dacă vrei să te decolorezi. happy

| ?????????? a răspuns:

Eu o sa itit dau o parere cam ce e in moda acum as zice sa te vopsesti bruneta si la varfuri blond! imi place ff mult! xxx sper ca te-am ajutat