| beeapurplee a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta? FUNDA PLS! As vrea sa ma tund in ceva stil emo(nu sunt emo dar imi plac acele freze)dar nu stiu cum sa ma tund.Imi puteti trimite ceva poze(par mediu)?

2 răspunsuri:
| AndradaMrrr a răspuns:

Incearca sa te tunzi in scari sau bob, si sa nu uiti de breton, poate sa fie ori drept ori intr-o parte dar sa nu-l filezi ca pe urma nu mai sta frumoswinking
Daca vrei mai multe info da`mi idu` tau printr`un mesaj si vorbim p messwinking

Succeswinking