| marynwtza a întrebat:

Mai este o luna pana la banchetul din clasa a 8-a si as vrea sa-mi fac rochia la un croitor fiindca sunt foarte pretentioasa la imbracamintea pentru evenimentele importante. Spuneti-mi si mie cateva site-uri cu rochii in genul asta: sa fie mai sus de genunchi(dar nici chiar scurta scurta pana la fund), sa aiba bretele si de le burtica pana la genunchi sa fie bufanta/creata.
P.S. Nu trebuie sa fie de pe site-uri speciale pentru imbracaminte, puteti sa-mi aratati rochii si din filme sau ale vedetelor tinere care au participat la anumite evenimente in acele rochii. DAU FONDA

1 răspuns:
| Valy_InoCent_1998 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
Stiu ca nu are bretele dar este superba te poti inspira din ea.