| BeautifulAngelOana a întrebat:

Buna,TPU! Maine incepe scoala si nu stiu cum sa imi fac unghiile si parul! Unghiile le am lungi,iar parul imi ajunge pana aproape de solduri! Vreau raspunsuri frumoase, daca se poate! Multumesc si o saptamana buna!

Răspuns Câştigător
| Biiiancaaa a răspuns:

Parul poti sa il ondulezi, sau sa iti faci o coada de peste. Unghiile french, sau un roz pal. Succes la scoala :*!

37 răspunsuri:
| JustMe34 a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Din intrebarea ta s-a inteles ca esti o tipa din-aia care pune pe primul loc unghiutele."nu stiu cum sa-mi fac unghiile", zici ca daca ai fi mers cu ele ne facute era sf lumii.Acuma na, hai ca ne-am lungit. O zi faina la scoala!

| R0011 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))) Ozk: esti proasta mea favorita in seara asta.rolling on the floor))

| BeautifulAngelOana explică (pentru JustMe34):

Pai,daca nu stiu! Na in fine, fiecare cu parerea lui

| BeautifulAngelOana explică (pentru anonim_4396):

Wow,ma deci pe tine te freaca grija ca noi suntem prosti? Lasa ca nu suntem noi prosti, ci tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Nu "voi". Nu-i baga si pe altii in aceeasi oala cu tine. Tu esti proasta. La mesaje n-ai curajul sa raspunzi, esti tare-n gura doar cand te vad altii. Te-as bate-n gura in fiecare dimineata, in semn de "pacat ca mai esti aici" laughing Esti mai proasta decat legile Romaniei, pe cuvant.

Răspuns utilizator avertizat
| BeautifulAngelOana explică (pentru EllaBlackEyes):

Multumesc frumos! Felicitari pentru BAC! Eu sunt in poza! Imi pare rau ca nu ti-am dat tie fundita, dar sunt sigura ca o sa ma mai ajuti si cu siguranta o vei obtine! Multumesc, mult mult de tot