| ramonia a întrebat:

Hei TPU... sunt tunsa filat fara breton insa acum mi-a crescut parul mult, cam pana aproape de solduri si vreau sa ma tund inainte de scoala dar nu stiu cum pentru ca nu as vrea sa il scurtez tare, aveti vreo idee de frizura?

Răspuns Câştigător
| sarah98 a răspuns:

Buna! Frizura depinde si de forma fetei si varsta ta.dar ca sa nu il scurtezi foarte tare/sa ii schimbi forma foarte mult, tunde-te in scarihappySper ca te-am ajutat! Byebye!

2 răspunsuri:
| ramonia explică:

Am 15 ani si forma fetei e ovala... sugestii?

| MissCochetEllyzabet a răspuns:

Heii. deci: Lasati-l lung dar nu pana la solduri, de exemplu pana la jumatatea spatelui si sa ti-l tunzi in scari si cu breton, dar da e adevarat ce a zis sara depinde de fata ta si de varsta ta! sper ca te-am ajutat. happy fundita? puppy dog eyes