| BeautifulAngelOana a întrebat:

Buna,TPU! Maine incepe scoala si nu stiu cum sa imi fac unghiile si parul! Unghiile le am lungi,iar parul imi ajunge pana aproape de solduri! Vreau raspunsuri frumoase, daca se poate! Multumesc si o saptamana buna!

Răspuns Câştigător
| Biiiancaaa a răspuns:

Parul poti sa il ondulezi, sau sa iti faci o coada de peste. Unghiile french, sau un roz pal. Succes la scoala :*!

37 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta conteaza la scoala, cum ai unghiile? Uite de aia nu ma mira generatiile astea de analfabeti si tembeli care vin din urma.

| BeautifulAngelOana explică (pentru anonim_4396):

Da tu nu ai ceva mai bun de facut numa sa critici pe altii? Nu ti-am zis special sa-mi raspunzi! Da asta conteaza la scoala unghiile, altceva mai vrei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Cat mai putine proaste ca tine pe lume. Dar n-are Romania norocul asta, de aia se va duce dracului. Hai ca de-abia astept sa cumpar o shaorma de la tine, de altceva oricum nu esti buna laughing

| BeautifulAngelOana explică (pentru anonim_4396):

Da,multumesc mult! Daca nu ai altceva mai bun de facut, eu ce sa-ti fac, daca mie imi vorbiti asa, atunci la alea care pun intrebari de genu ":m-am f**** cu unu, pot ramane insarcinata? ce la raspundeti?

| BeautifulAngelOana explică (pentru anonim_4396):

Ai grija sa nu iti stea shaorma in gat! Poate te ineci si mori, de la atata ura si rautate cata ai in tine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Nu vrei sa stii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

De mai mult nu esti buna. Sa ma ierti, dar dispui de coeficientul de inteligenta al unui oxiur. Asa ca sa ai grija sa fie cu usturoi suficient laughing

| BeautifulAngelOana explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult de raspuns! Am sa am grija sa iti pun suficient usturoi, nu iti fa probleme!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Bodaproste. Iti las spaga 1.30 lei, sa ai de o calatorie cu RATB-ul laughing

| BeautifulAngelOana explică (pentru anonim_4396):

Stai ca ma duc acum sa iti fac shaorma poate o sa fie mai buna! si nu trebuie sa imi lasi spaga, pofta buna si te rog nu te stresa sa mai comentezi la intrebarea mea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Ma distreaza sa te stresez. Esti proasta mea favorita in seara asta laughing

| R0011 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))) Ozk: esti proasta mea favorita in seara asta.rolling on the floor))

| BeautifulAngelOana explică (pentru anonim_4396):

Wow,ma deci pe tine te freaca grija ca noi suntem prosti? Lasa ca nu suntem noi prosti, ci tu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Nu "voi". Nu-i baga si pe altii in aceeasi oala cu tine. Tu esti proasta. La mesaje n-ai curajul sa raspunzi, esti tare-n gura doar cand te vad altii. Te-as bate-n gura in fiecare dimineata, in semn de "pacat ca mai esti aici" laughing Esti mai proasta decat legile Romaniei, pe cuvant.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Pai unghiile fa-le roz aprins:p iar parul onduleazal sau fa-ti o coada simplahappy

| 01rukia01 a răspuns:

Pai...draga...stii la scoala nu se fac unghiile, lasa-le asa, oricum arata muult mai bine nefacutelaughing
iar parul prindel intr-o coada de cal asa de mai sus ca la parul foarte lung sta smecher

| BeautifulAngelOana explică (pentru 01rukia01):

Da multumes! Chiar m-ai ajutat!

| BeautifulAngelOana explică (pentru 01rukia01):

1 nu ma lua cu "draga" si 2 profesorii nu au nimic de comentat daca ne facem unghiile!

| 01rukia01 a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Tu esti cumva mai suparacioasa asa de fel?laughing
iti zic de acum:NU suport fitoaselebig grin

| BeautifulAngelOana explică (pentru 01rukia01):

Nu nu ma cred superioara deloc, imi pare rau daca ti-am dat impresia asta, nu is fitoasa!

| BeautifulAngelOana explică (pentru 01rukia01):

Nu is nici suparacioasa pentru ca nu am de ce, mi-ai raspuns si pentru asta iti multumesc!

| 01rukia01 a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Hoo,ok...just relax yourself nowbig grin

| BeautifulAngelOana explică:

Stiti ce nu inteleg eu? De ce sunteti atat de rautaciosi unii! Nu v-am obligat sa imi raspundeti la aceasta intrebare! Daca vreti sa faceti niste comentarii rautacioase mai bine comentati la alea care pun intrebari tampite! Ce ii asa rau in a te aranja! Nu am spus ca nu invat si multe fete care se aranjeaza nu sunt proaste! Cine nu are ceva mai bun de facut, sa ocoleasca intrebarea! Nu v-am dat in cap cu aceasta intrebare! Multumesc Dianna1D si Biiiancaaa

| JustMe34 a răspuns:

Alta grija n-ai asa-i? Just saying whistlingwinking

| BeautifulAngelOana explică (pentru JustMe34):

Nu nu am alta grija! tu nu ai alta grija, numa sa comentezi aiurea?

| JustMe34 a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Da nu te enerva.Eu chiar alta grija n-am.winking

| BeautifulAngelOana explică (pentru JustMe34):

Nu ma enervez doar ca nu stiu ce aveti ca majoritatea ati raspuns foarte urat! Ii ceva rau in intrbarea mea?

| JustMe34 a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Pentru ca multe persoane nu merg la scoala sa-si arate proaspetele unghiute date cu oja. Unii sunt mai simpli si mai modestiwinking

| BeautifulAngelOana explică (pentru JustMe34):

Da eu nu ma mandresc cu ele, eu mi le fac pentru ca asa ma simt eu bine! Eu tot ce fac, adica:unghii, par, haine etc. le fac pentru ca asa ma simt eu bine!

| JustMe34 a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Din intrebarea ta s-a inteles ca esti o tipa din-aia care pune pe primul loc unghiutele."nu stiu cum sa-mi fac unghiile", zici ca daca ai fi mers cu ele ne facute era sf lumii.Acuma na, hai ca ne-am lungit. O zi faina la scoala!

| BeautifulAngelOana explică (pentru JustMe34):

Pai,daca nu stiu! Na in fine, fiecare cu parerea lui

| JustMeDiana a răspuns:

Unghiile : french.
Parul : impletesteti-l intr-o coada mai,, rebela" pe o parte.
Si poti sa-ti iei niste jeansi si o camasa happy. Funda?

| MariaFiscusunteu a răspuns:

Păi,părul prindeţi-l într-o codiţă împletită şi unghiile transparente.Totuşi,mergi la şcoală.