| Andrusk2 a întrebat:

Mereu dupa ce ma spal pe cap, dupa ce se usuca, cand il pieptan se infoaie. si as vrea sa fie drept... cum sa fac sa nu se mai infoaie?

2 răspunsuri:
| Omis a răspuns:

Mergi la un salon si fa-ti un tratament cu keratina. Dar salonul, de preferabil ar fi sa fie unul bun, unde personalul sa nu faca o treaba de mantuiala si sa pleci de acolo fara par in cap. Cunosc cazuri.

| Irinami21 a răspuns:

Am aceeasi problema ca tine. Eu folosesc produsele de la garnier ultra doux sapon, balsam si masca si apoi il usuc cu foehn-ul si nu mai am treaba. Niciodata nu il las sa se usuce natural, este lipsit de volum, incalcit si sta in toate directiile, nu ma inteleg deloc cu el.