| IstrateRobert a întrebat:

Bună TPU.Mi-am achizitionat recent niste adidași adidas grand court base beyond și nu știu dacă pot să îi bag la mașină de spălat sau nu. Poate cineva să îmi spună dacă se poate sa îi bag în mașina de spălat? Va rog(P.s:nu am știut in ce categorie sa pun întrebarea)

2 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Da dar nu singuri ci mai bagi cârpe pe lângă ei să nu se bușească prin cuva ca se deformează cuva de la atâtea bușituri.
Dai doar 14 minute sau cel mai sxurt orogram si verifici dacă mai trebuie sau a ajuns.
Eu cred ca ajunge nu exagera ca se uzeaza

| dragodana a răspuns:

Salut!
Baga-i intr-un săculeț pentru mașină de spălat sau într-o față de pernă.