| AlexAL275 a întrebat:

Cum aș putea spăla interiorul unor adidași din piele fără a-i băga în mașină de spălat? Adidași adidas superstar

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Încearcă cu o periuță de dinți înmuiată cu puțină apă și săpun, apoi șterge cu o cârpă ușor umezită pentru înlăturarea surplusului de săpun. De obicei încălțămintea de piele nu se bagă la mașina de spălat, sunt produse de curățire pentru așa ceva în magazine.

| AlexAL275 explică (pentru MihaelaDart):

În interior îmi trebuie, nu în exterior unde este pielea.

| MihaelaDart a răspuns (pentru AlexAL275):

Mergi la un magazin de incaltaminte si la casa au solutii pentru curatirea si protectia pielii.