| DarkChocolate94 a întrebat:

Mi-am cumpărat hârtie de transfer pt textile,si as vrea sa stiu: E mai bine sa scot la imprimanta pe invers scrisul si sa il pun cu fata in jos pe tricou si apoi sa dezlipesc? sau Sa dezlipesc direct si sa pun pe tricou si apoi sa dau cu fierul de calcat? Voi ce ziceți? Vreau un răspuns mai complet, pt ca eu vreau sa urmez varianta 2. :*
--Dau funda!--

1 răspuns:
| Melissa24 a răspuns:

Hey. De unde ti-ai cumparat hartia? P.S: uita-te pe youtube sa vezi cum fac unele fete si fa si tu asa :* Dami link de unde ti-ai cumparat hartia.