| samii a întrebat:

Mi am cumparat o cartela frog de 6 euro si am vazut ca am si net nelimitat web'n'wlk si as vrea sa stiu cum sa l activez si daca costabig grin! Funda; X

1 răspuns:
| vlatz a răspuns:

Sa il activezi nu costa doar trimiti "A WNW" la numarul 969 apoi urmezi instructiunile pe care le primesti ca sa faci rost de setari (acu nu stiu sigur cum e cu cartela frog dar pe cartelele cosmote este o extraoptiune la 2.99 eur. pentru trafic nelimitat)