| nuscryynumele a întrebat:

Am auzit ca la cartela frog ai internet gratis. mi-am cumparat o cartela si nu stiu cum sa-l activez. Imi poate spune cineva cum sa-l activez?

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Citeste aici totul despre cartela "frog" :
http://www.cosmote.ro/ro/content.aspx?style=styles&ns=-10000&cid=20304
pentru internet iti trebuie o optiune speciala (de o anumita
valoare), vezi pe site in meniul din stanga : cartela internet.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Nici eu nu pot sa-l activez.am mers la magazinul de unde am cumparat cartela si a incercat el sa mi-l faca dar tot nu a reusit. ceva cu setarile.
El mi-a spus sa merg la orice Germanos ca sa mi-l bage ei din calculatorul lor.Nu am avut timp sa merg asa ca nu stiu daca o sa functioneze