| Deyutza_6118 a întrebat:

Mi-am cumparat si eu servetele eridosis, cine stie cum se foloses va rog sa-mi spuneti happy, thx

5 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Se folosesc o data pe zi, seara.te speli pe fata cu apa si sapun si apoi te freci cu servetelul pe fata si nu te mai speli pana dimineata.Eu le folosesc si mi.au trecut toate cosurile.

| Anonim2938 a răspuns:

Te dai dimineata si seara, dar inainte te speli f bine pe fata.Vezi ca sunt antibiotice.sunt foooarte bunestraight face din pacate eu nu mai am si acum au inceput din nou sa-mi apara cosuri.stie cineva daca se pot cumpara si din Romania?

| Anonim2938 a răspuns:

Nu te spăla cu săpun pe fatăă!

| maxseller a răspuns:

Am eu de vanzare 120 de lei transport inclus cutie 60 de servetele.

| Chrysstyan a răspuns (pentru maxseller):

Pai si cum facem, ca vreau si eu una