| Iiiiioana a întrebat:

nu am mai intrat cam de mult pe sitehee hee.
deci...am o pereche de blugi negri de care m-am plictisit. nu vreau sa le adaug paiete sau sa'i tai sau sa le fac gauri. as vrea sa ii colorez, pentru ca nu imi gasesc blugi colorati pe marimea mea nicaieri si nu prea am incredere sa comand de pe net.tongue
daca sunt printre voi care v'ati colorat blugii imi explicati va rog pasii? as vrea sa ii fac rosii. [love struck]
Multumesc! kiss Dau FUNDA celui care imi dau un raspuns folositor!

Răspuns Câştigător
| xxxdelyaxxx a răspuns:

La fel mi s-a intamplat si mie cu blugii si i-am colorat...

1.I-ati spray-uri multe de diferite culori si coloreaza-i cum simti tu ca ti-ar placea.
2. Nu uita ca ai sa-i porti deci ar trebui sa ascunzi imperfectiunile care le vei face deci asta ma duce la 3.
3.---> cel mai bine tine spray-ul de masina (un pont de la mine big grin)

Sper sa iti placa big grin
Fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| AdinaELA a răspuns:

Buna! O alta varianta ar fi sa faci diferite modele cu clor.Dar asta depinde daca se vor decolora.Incearca,poate merge!

| Essence a răspuns:

Spray textil sau vopsea textila.
I-ati mai multe culori si suprapunele ca sa iasa un model incurcat, CRAZY!

good luck!

| Satanna a răspuns:

Pai foleste markere si fa diferite lucruri pe ei ca de exempllu o inimioara sau o floare.Ca si cum ai desena ceva dar pe blugi. Spor la treaba!