| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, nu prea mai stiu ce coafuri sa imi fac...eu am parul ceva in acest gen:

http://www.google.ro/......tp?/imgres
adica pe partea dreapta si in spate este foarte scurt iar in partea stanga am un breton lung cam pana pe la jumatatea gatului. Vreau niste idei ce pot face cu acel breton...l-am purtat cu bucle sau drept (facut cu placa) si nu mai am idei ce ii mai pot face :D.
Funda! :*

1 răspuns:
| Katoky a răspuns:

Deci un sfat ai nevoie de 3-4 agrafe(cleme mici) pe care prinzi suvite din breton si daca vrei cu o singura agrafa ia tot bretonul prindel cu o agrafa mai mare sau cu o clema mai marisoara si in spate poti sa faci asa:ai nevoie de doua elastice si faci doua cocuri in partea stanga si partea dreapta(le faci cu elasticul)daca vrei poti pune agrafe subtiri negre pe cocuri pentru a le tine mai bine sau poti cu bretonul sa il lasi intr-o parte si sa il impletesti sau daca vrei si crezi ca nu o sa regreti tunde bretonul si lasa-l pe frunte(fa o incercare punell pe frunt e si vezi daca te avantajeaza dar dupa mine cocurile de panda si bretonul cu agrafe te fac mai speciala! succes! funda?