| Paradoxul6 a întrebat:

Nu stiti vreun leac sau ceva orice pentru a stimula cresterea parului in timp cat mai scurt?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Ai aici cateva solutii:
http://www.sfatulmedicului.ro/......ului_10395
Un an bun sa ai!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Samponul Favisan sau uleiul de ricin stimuleaza cresterea parului

| SimiiiSimona a răspuns:

Ulei de ricină,
Spală-te de 2 ori pe saptămână pe cap,
Ia-ți un șhampoon special pentru creșterea părului. Acesta îl găsești în orice farmacie. Daca nu îi știi denumirea, întreab-o pe farmacistă : *Bună ziua, aă vrea un șhampoon pentru creșterea parului cât mai repede, sau un ulei. * Uleiul de ricină costă in jur de 5-10 lei.

| TheMazeRunner a răspuns:

Da-l cu balsam, ajuta foarte mult si nu-l spala des, la fel ajuta! Insa balsamul e mai sigur!