| penelopecruz a întrebat:

oare daca am o pereche de botine cu platforma intruna inalta de vreo 15 cm si o duc la un papucar sa mi-a micsoreze cumva sa taie putin din talpa se poate? sunt prea inalta cu ei mai am si eu 1, 72 in inaltime, funda urgent. pusy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, poate să ajusteze un pic din talpă cu condiția să îi permită forma care o are.
Pa, pa.

| Ea12345 a răspuns:

Nu prea. Dar poti intreba.Depinde de model, caci poate dupa vor fi si mai incomozi si vo arata si urat.

| mona a răspuns:

Numai daca e plina talpa se poate taia din ea si inchipuie-ti ca o sa arate oribil, eu le-as lasa asa cum sunt...si cei daca esti inalta...si mai bine ca esti sexi

| ealextpu a răspuns:

Poti sa incerci unele cu un toc mai mic. Uite aici cateva modele: http://www.la-papuc.ro/product/category/Incaltaminte-pentru-femei/Botine