| AleAlexutza12 a întrebat:

Dau funda! Urgent!~Intrebarea mea este : Cum sa fac sa par mai scunda pe tocuri? ( Am 12 ani aporoape si 1.48 la inaltime ). Cand port o pereche de tenisi cu platforma am aprox. 1.52 -1.53 cm. Nu mi se pare ca sunt prea inalta dar stiti cumva cum pot parea mai scunda de exemplu : Cu tocurile alea sa am cu 1-2 cm mai putin?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce ți-ai dori să pari mai scundă? Ți-ai depășit iubitul în înălțime? : ))
Singura variantă, este să renunți la platforme, atunci când te însoțești cu oameni (mai) scunzi decât tine, și nu vrei să-i sperii cu înălțimea ta, ori să te simți chiar tu, incomod în preajma lor.
Când ești singură, ori cu persoane înalte, poți opta și pentru varianta cealaltă, platforme/tocuri...

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maarriiiiiii a răspuns:

Lasâ aşa că nu eşti prea înaltă. Înaltă eşti dacă ai peste 1.70 înălţime. Sati natural. nu trebuie să te crăcănezi pe tocuri că după o să fi de râsu curcilor. Nu te sresa pe asta eu am aproape 1.70 ce să mai zic. Sper că nu te-ai supărat! Fundiţă?