| Iasmiine a întrebat:

Buna TPU tongue. Ce fel de haine se poarta toamna asta big grin? Si ce culori?

Răspuns Câştigător
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna! Haine nu prea stiu cese poarta;)) dar te poti uita pe www.divahair.ro la tendite toamna 2010, iar culori:kaki, bejurile, rosu puternic carmin, albastru, gri, auriu, violet combinat cu fuchsia, un brun cald cu nuante de pruna, un verde gri neutru, un rosu inchis si dramatic, un gri neutru clasic, un tip de bej romantic diafen... Cele sase culori de baza in tendinte in toamna anului 2010 sunt:camel, violet profund, metalic modern oliv, albastru pal, rosu aprins.mai poti cauta si pe google;))... sper ca ti-am fost de folos :D, fundita?

5 răspunsuri:
| matraguna1 a răspuns:

Chiar crezi ca e o moda anume? porti ce iti sta bine si cu care sa te simti tu cel mai comod.

| laurentiu_9029 a răspuns:

Porti ce haine iti plac tie... ce chestiebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta culorile turcoaz, verde mov, roz.haine se poarta pantaloni scurti cu maieu si vesta, sandalute fara toc.eu nu prea ma iau dupa moda. imbracate cu ce iti sta bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nsh ce se poarta toamna aceasta dar sper sa aflu ca vreau sa fiu in tendinte cu moda. id meu = felinos1997