| anonim_4396 a întrebat:

Hei fetelor :* Ce se poarta toamna asta? Ce haine, culori, accesorii, incaltaminte >:

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Buna Yon3lla! Toamna asta se poarta foarte mult:
-ciorapii colorati
-pantalonii evazati
-materialele precum: animal print, dungi orizontale, numere pe tricouri,imprimeuri grafice, buline mari sau printul "piele de sarpe"
-se poarta hainele foarte viu colorate in nuante cum ar fi: rosu rubiniu, turcoaz,albastru cobalt,albastru electric, mov ametist, galben topaz etc.
-bluze cu imprimeuri florale
-jeansii skinny
-pantofii cu toc ascutit sau pantofii sport
-pantofii masculini
-genti gen rucsac
-In legatura cu accesoriile se poarta modele florale (la cercei spre exemplu) curelele late, gentile si palariile de dimensiuni mari
Sper ca ti-am fost de folos! Byekiss

2 răspunsuri:
| Andra80 a răspuns:

Rochii tricotate, pantaloni glamy, geci cu blanita... uite aici un site cu haine super faine www.storefashion.ro.Il ador.

| aDa23 a răspuns:

Aici nu iti pot da prea multe informati eu ti-as recomanda sa cumperi revista ''Cool Girl'' acolo sunt trecuta ce e in trend in toamna-iarna asta happy