| TheCritic a întrebat:

Pana la 13 ani am avut parul ondulat si destul de lung(mai jos de coatehee hee)insa am pierdut un pariu si a trebuit sa ma tund bob.big grinIn primele zile mi l-am facut cu placa apoi a inceput sa imi stea singur drept.Acum vreau sa mi-l las sa creasca si sa fie la fel ca la inceput insa nu mai este ondulat. E dreptsad. Ce pot sa fac sa imi fie ondulat permanent ca inainte fara a folosi ondulator sau ce stiu eu ce care sa ii dauneze parului? PS:Cand mi se uda, mi se incretesc firele de deasupra si arata urattongueCe pot face? Vreau sa am parul ondulat de dinainte(acum il ampana la umeri si e dreptcrying)

Răspuns Câştigător
| ruzycciocolata a răspuns:

Na! copil obraznic! glumesc poate daca ai incerca cu un balsam pentru par ondulat nu stiu poate te-ar ajuta happy

1 răspuns:
| TheCritic explică:

@denizza0102-am incercat si ca rezultat a fost:una bucata par african sau de clown, imi mai lipsea parul vopsit curcubeutongue