| pactcudiavolita a întrebat:

Buna TPU ! :* Pentru o tinuta de seara cu ce as putea sa asortez colantii negrii luciosi ?

4 răspunsuri:
| JessicaCoco a răspuns:

Pai, ei bine ar merge super ok o rochie sau bluza (preferabil lunga) pe o nuanta de albastru inchis si niste pantofi( cu sau fara tocuri, daca vrei cu platforma) negri, albastii, albi. Sau ai putea sa te imbraci cu ceva (bluza, tricou, rochie ) alb si un blazer ( geaca de piele ar fi fantastica) pe orice culoare ai tu (preferabil negru, roz, oricum in culori aprinse ).

| oana666 a răspuns:

Salut! ai putea-o asorta cu o bluza/tricou lung in culori vii(poate chiar neon) sau cu una negra (dar ai grija ca nuanta sa fie mai mata, sau diferita de cea a colantilor) + accesorii punk de exemplu iar in picioare ai putea incerca o pereche de tenesi sau ghetute. (desigur daca te lasa vremea). Sper ca te-am ajutat! Funda?