| Maarriaaa a întrebat:

Buna!:* Am si eu nevoie de putin ajutor. Cu ce as putea asorta colantii luciosi pentru la revelion? Nu fac in club, ci am inchiriat un loc. Nu o sa fie ceva extravagant, dar nici foarte simplu. Sper ca intelegti. O bluzita, un maieu...m-ar ajuta si niste poze. Multumesc!

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Uite aici un aricol cu tinute, ultima poza este o tinuta cu colanti luciosi:
http://polly-lena.blogspot.ro/2012/12/christmas-outfits.html

| MLSS a răspuns:

Heyy si eu tot colanti luciosi voi purta de revelion si m-am gandit sa-i asortez cu ceva mai simpluhappy cum ar fi un maieu, ceva stil camasa m-am gandit ca ar sta frumos cu ceva alb, depinde si de incaltamintea pe care o vei purta:*
distractie placuta te pup:*

| Maarriaaa explică (pentru MLSS):

M-am gandit si la niste colanti simpli, dar nu stiu. Sunt foarte nehotarata

| ComatoseWine a răspuns:

Tocuri si o camasa mai lunga, dar cu o forma mai deosebita. Daca e suficient de lunga incat sa nu ti se vada buricul cand o "legi" jos atunci mi se pare okbig grin.

P.S.:de ce vrei sa porti colanti luciosi?

| Maarriaaa explică (pentru ComatoseWine):

Pai nu am alte idei, si imi plac.straight face

| LovelySmile98 a răspuns:

Colantii luciosi se asorteaza bine cu o bluza mai lunga sau un tricou mai lung, sau daca nu si o rochita scurta ar merge.Iti poti lua si niste tocuri nu foarte inalte negre sau orice alta culoare preferi.

| Maarriaaa explică (pentru LovelySmile98):

Si in afara de tocuri?

| LovelySmile98 a răspuns (pentru Maarriaaa):

Pai depinde si ce iti iei. Daca iti iei o rochita sau fustita pot "merge" si niste balerini.Iar daca iti iei un tricou sau un maieu lung iti poti lua si niste tenisi doar ca nu s-ar potrivi pentru o seara (intr-o zi de sarbatoare)

| Zăpăliciiiiii a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa fii mai lejera poti incerca :
un maieu mai lejer:

http://www.google.com/......tp?/imgres

pantofi cu toc:

http://www.google.com/......tp?/imgres

si o geanta plic care sa iasa in evidenta:

http://www.google.com/......tp?/imgres

Sper ca te-am ajutat cu sugestiile de mai sus!:*