| IngerashuThauDulce a întrebat:

Buna TPU peste 2 saptamani o sa am banchetul (clasa a8a ) si am picioarele foarte groase chiar daca nu am burta ce rochie as putea sa port?
Vreau linkuri sau poze sau sfaturi big grin

4 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Sunt cateva trucuri aici: rochia lunga? sau scurta in fata si lunga in spate http://fucsia.ro/......lii-buget/

| Niculae_Raluca_1998 a răspuns:

Dacă eşti mai înaltă, poţi opta pentru o rochie lungă.
Şi dacă nu eşti chiar atât de înaltă, poţi să îţi iei o rochiţă gen până la genunchi şi nişte cizme cu toc eventual dacă ai şi pulpa mare, dacă nu îţi poţi lua orice sandale sau pantofi.

| Andrapisicuta2 a răspuns:

Poti sa iti iei o rochie lunga si o culoare mai inchisa...si eventual niste pantofi cu toc...pwp si eu am banchetul :*

| Turcan_Alina_1993 a răspuns:

Poti sa imbraci o rochie lunga pina la pamant sau ceva de genu