| anonim_4396 a întrebat:

dati-mi niste sfaturi... o sa am banchetul peste vreo 3 saptamani si ma gandeam sa imi fac o rochie stramta deaorece am picioarele foarte subtiri. dati-mi niste idei de rochii pe cale le-as putea purta.

La picioarele care le am as putea sa imi iau niste pantofi/sandale cu platforma? multumesc anticipat:*:*

2 răspunsuri:
| DiAnA95_5642 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema...nu stiu ce sa port la banchet, dar toate fetele avem aceasta problema cand vine vorba de un eveniment ca asta, Parerea mea este sa porti o rochie care sa nu fie prea stramta in caqzul in care esti prea slaba, deoarece aceata va acccentua dramatic lucrul asta. poti incerca una mai stramta in partea de sus si in forma de gogosar jos...acum depinde si de ce iti place tie, dar totul este sa te simti tu bine in ea. Distractie placuta!