| universa a întrebat:

Peste catva timp, prin iunie asa, o sa fie premierea.Eu o sa dansez si nu stiu cum sa ma imbrac. Diriga ne-a spus sa venim imbracate scurt.Nu as vrea nici sa ies in evidenta dar nici sa fiu ca toate.Plus ca am un dans frumos si modern, ca cel din videoclipul de la melodia bini di tat.

Răspuns Câştigător
| alexutzaa31 a răspuns:

Pai ai putea sa-ti iei o fustita mai scurtuta putin mai sus de genunchi (da sa nu iesi prea tare in evidenta) poate o culoare mai inchisa (din aceleasi motive) si un maieu/tricou care sa se asorteze big grin Funda? puppy dog eyes

| universa explică (pentru alexutzaa31):

Am vorbit cu colegele si asa ne imbracam mersi :* pup

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te poţi îmbrăca cu o rochiţă scurtă de ce culoare vrei tu, ce culoare ţi se potriveşte cel mai bine.
Te pup!

| YangMin a răspuns:

Buna! Stiu ca nu e cel mai bun raspuns posibil dar... eu ti-as recomanda totusi PhotoScape.
PhotoShop e un program mare si complex iar in cazul in care vei dori sa scapi de el, sa il stergi, iti va lua o vesnicie.Eu am avut PhotoShop si mi-a cauzat cateva probleme, dar acum am PhotoScape iar acesta functioneaza foarte bine. Oricum, uite linkul :

http://www.albinoblacksheep.com/download/photoshop

| Diamondsz a răspuns (pentru YangMin):

Pentru ce Photoscape?!

| YangMin a răspuns (pentru Diamondsz):

Imi cer scuze, mi-a mers greu netul pe atunci si am trimis raspunsul la intrebarea ta iar acum nu o mai pot sterge. Sper ca nu te-ai suparat happy.

| Diamondsz a răspuns (pentru YangMin):

Nu,nu e nimic.Doar ca ma miram.

| universa explică (pentru YangMin):

What?

| universa explică (pentru YangMin):

Nu,nu m-am suparat :*

| Andreea_Dinu_1995 a răspuns:

O rochita scurta de curoare :roz, rosu, albastru sau negru.si cu un bolerouhappy

| universa explică (pentru Andreea_Dinu_1995):

Nu pot deoarece si eu m-am gandit la asta dar nu pot tongue

| alexandra3325 a răspuns:

Ia-ti un tricou rupt si niste shorts