| deyu121 a întrebat:

Buna TPU.Pot folosi anticearcan de la 14 ani? Fetele de la scoala se cam uita la cearcanele mele.Sunt oribile.Dar crema de maini?

Răspuns Câştigător
| LittleRose a răspuns:

In principiu poti sa folosesti. Eu am 20 de ani dar am probleme mari cu cearcanele de cand aveam varsta ta. Insa anticearcanul trebuie ales cu grija. Trebuie combinat cu fondul de ten adecvat nuantei pielii tale. Altfel se va vedea diferenta dintre restul pielii si cea pe care ai aplicat anticearcanul. Te pup :*.

2 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Iti trebuie unul pentru ten tanar.Recomand de la Essence sau Rimmel.Alege unul care nu este stick pentru ca acesta are un grad mai mare de acoperire si se va vedea si pentru ca cele crema se intind mai repede.
Crema de maini este pentru maini.Si de ce sa nu folosesti?
Am o senzatie ca tu ai cearcane de la varsta asta pentru ca esti bolnava de rinichi.Cand ti-ai facut ultimele analize de sange? Cere analiza pentru creatinina.Aceasta iti arata cat de bine functioneaza rinichii.

| deya100 a răspuns:

Da,normal ca poti! Si eu folosesc este destul de eficient!